O nas

moja naturka drogeria

Dzień dobry!

Nazywam się Basia i z wykształcenia jestem kosmetologiem.

„MOJA NATURKA powstała z miłości do tego co DOBRE i NATURALNE, a także jako odpowiedź na zapotrzebowanie moich lokalnych klientów, których na co dzień obsługuję w sklepie stacjonarnym w Trzebnicy.

Wszystkie produkty, które oferuję, zostały przeze mnie dokładnie sprawdzone pod kątem znajdujących się w nim składników – wybieram te, które mają największą zawartość składników pochodzenia naturalnego. Oferuję kosmetyki zarówno do pielęgnacji twarzy, ciała jak i włosów – w dużej mierze są to polskie marki, ale również zagraniczne, tj: AVA, NATURE QUEEN, NUTKA, SYLVECO, VIANEK, YOPE, INVEX REMEDIES. W ofercie znajdziecie również produkty dla mężczyzn, dzieci czy zestawy prezentowe.

To co mnie wyróżnia, to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Oferuję pomoc przy analizie typu skóry i dobór odpowiednich do niej kosmetyków. Po szczegóły zapraszam TUTAJ - Dermokonsultacja.

 

 NAJWAŻNIEJSZE ZASADY W SKLEPIE "MOJA NATURKA"

1) Przed wprowadzeniem kosmetyku do sklepu – dokładnie sprawdzam jego skład. Wybieram te, które mają największą ilość składników pochodzenia naturalnego.

2) Sprawdzam certyfikaty produktów.

3) Nie sprzedaję kosmetyków testowanych na zwierzętach!!! Wszystkie nowe kosmetyki testuję na najbliższych :)

4) Zawsze chętnie doradzam klientom przy wyborze produktów i odpowiadam na nurtujące ich pytania.

5) Jestem otwarta na sugestie i potrzeby klientów – każdego traktuję indywidualnie.

 

Jeżeli Ty również cenisz sobie KOSMETYKI Z DOBRYM SKŁADEM oraz PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ – zapraszam do zakupów!

Barbara Kaczor